Bankówy hotel dla miłośników natury – czym jest tzw. glamping?

Hotelem, który ostatnimi czasy zdobywa popularność zarówno w Polsce, jak i na całym świecie są pokoje hotelowe w postaci przeźroczystych baniek. Wypoczynek pod gołym niebem, nazywamy glampingiem, to doskonała propozycja dla fanów nietypowych noclegów oraz bliskości z naturą.

Przeźroczyste namioty w kształcie okrągłych baniek oferuje swoim gościom między innymi ośrodek wypoczynkowy „W Bańce” zlokalizowany w Łodzi, nad jeziorem Solińskim niestety nie uświadczymy bańkowego hotelu.

Dla kogo bańkowe namioty?

W namiocie mogą zatrzymać się osoby od 16 roku życia. Nie mogą nocować w nim dzieci oraz zwierzęta domowe. Zameldowanie w tym niezwykłym hotelu polecane jest fanom przebywania pośród natury.

To także doskonały pomysł na prezent z okazji urodzin czy rocznicy ślubu. Nocleg pod samymi gwiazdami z pewnością będzie niepowtarzalnym podarunkiem, który na zawsze zapisze się w naszej pamięci. Ponadto noc w tak wyjątkowym miejscu uszczęśliwi tych, którzy szukają wypoczynku od zgiełku miasta oraz chcą naładować swoje baterie.

Zalety noclegu w namiocie z bańki

Obsługa ośrodka serwuje codziennie śniadanie kontynentalne. Goście, którzy zatrzymają się w „W Bańce”, mogą skorzystać z jacuzzi, słonecznego tarasu, prywatnej plaży oraz pięknego ogrodu, w którym można grillować. Przeźroczyste namioty pozwalają obserwować gwieździste niebo, piękne chmury, jak i zachody i wschody słońca. Właściciel ośrodka wypoczynkowego oferuje swoim gościom 10 różnych typów baniek, m.in. VIP, Wenus, Moon czy Milky Way.

Namiot wyposażono w klimatyzację, która pozwoli na utrzymanie wewnątrz bańki odpowiedniej temperatury, niezależnie od pory roku, w jakiej się ten pokój wynajmie.

One thought on “Bankówy hotel dla miłośników natury – czym jest tzw. glamping?

Dodaj komentarz